Pl

Kariera

Kariera

Grupa MP Mosty Sp. z o.o. to nowoczesna firma wyrosła z wykonawstwa oraz projektowania w branży komunikacyjnej. Działamy na polskim rynku od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie i konsekwencja sprawiają, że MOSTY KRAKÓW to doskonały partner do współpracy. Realizujemy duże i odpowiedzialne projekty w branży drogowej, kolejowej, infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu, budownictwa komunikacyjnego, geodezyjnej, hydrotechnicznej i ochrony środowiska. Prowadzimy nadzór inwestorski na budowach infrastruktury budownictwa komunikacyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne/ w trakcie studiów stacjonarnych lub zaocznych (preferowany kierunek Elektrotechnika),
  • znajomość programów typu CAD (preferowany: MicroStation),
  • sprawna obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,
  • udział w sporządzaniu przedmiarów i kosztorysów,
  • edycja planów sytuacyjnych, schematów, profili, itp.,
  • wykonywanie obliczeń elektrycznych oraz parametrów oświetlenia układu drogowego,
  • wykonywanie towarzyszących prac biurowych,
  • prace inwentaryzacyjne w terenie.

Rozpoczęcie i warunki pracy:

  • od czerwca 2019r,
  • elastyczny czas pracy (do ustalenia z bezpośrednim przełożonym),
  • miejsce pracy – siedziba firmy Grupa MP Mosty Sp. z o.o. na ul.Dekerta 18 w Krakowie.

Informacje szczegółowe:

CV proszę przesyłać na adres: kozoduj@mpmosty.pl lub biuro@mpmosty.pl

Informacje dodatkowe:

Możliwość odbycia praktyki studenckiej, a następnie kontynuacji pracy w ramach umowy

Aktualne oferty pracy:

Oddział Kraków: Zobacz >>

Oddział Katowice: Zobacz >>

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe / w trakcie studiów stacjonarnych lub zaocznych (preferowany kierunek Biologia, Ochrona środowiska),
  • znajomość programów typu CAD,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office i MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole

  • Opracowywanie projektów zieleni: koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
  • Graficzne opracowanie i prezentacja projektu,
  • Wykonanie kosztorysu i specyfikacji projektu,
  • Inwentaryzacja zieleni,

  • od sierpnia 2021 roku,
  • umowa o pracę,
  • miejsce pracy – oddział firmy Grupa MP Mosty Sp. z o.o. na ul. Pukowca 15 w Katowicach (oddział Katowice)

CV proszę przesyłać na adres: tomasz.tarnowski@mprb.mpmosty.pl lub biuro@mpmosty.pl